23 Ocak 2014 #2251593

Sanalpazar Açık Arttırma!

Firma da açıkarttırma kazandım hem de 3 tane kazanmaz olaydım. Sadece sinir sahibi oldum. Satıcı ürünleri yollamadığı gibi SanalPazar tarafından bir yaptırıma tabi olmuyor. Mesela alıcı iseniz ve ödemenizi yapmaz iseniz açıkarttırmalara girmekten men ediliyorsunuz. Ama açık arttırmada ürünlerini yollamayan firmalara açık artırma yasağı getirmek ya da bunu seri halde alışkanlık yapan firmaların dükkanını kapamak SanalPazarın aklına gelmiyor ve veya işine gelmiyor.


Rakip ürün satış sitesin de hem açık arttırmaya katılıp ödemeyen alıcıya hem de açık arttırma ürününü kargolamayan firmaya yaptırımlar var. Buda o siteye ciddiyet ve güvenilirlik katıyor. Aynı ciddiyeti SanalPazar'dan bekliyoruz.

Ugur 198 Okunma

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle belirtmek isteriz ki ürün gönderimi gerçekleştirmeyen ve alıcılar tarafından iptal edilen işlemlerde satıcı üyeler 30 gün boyunca açık arttırma formatında satış gerçekleştirememektedir. Cep Bekçisi sistemimiz, size ürün göndermeyen satıcılar için tek taraflı puan ve yorum verme hakkı tanımaktadır. “Bana Özel / Aldıklarım” sayfanıza ulaşarak, bu hakkınızı en iyi şekilde kullanmanızı öneririz. Zira bu puan ve yorumlar, üyelerin itibar sayfasını oluşturmakta ve SanalPazar itibarları, belli bir ortalamanın altında olan üyelikler tarafımızdan iptal edilmektedir. Saygılarımızla; SanalPazar.com

  • Ugur27 Ocak 2014

    Herhangibir cevap yok herhalde firma memnun ....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön