04 Nisan 2016
#5232283

Sanalpazar 13 Gündür Paramı Hesabıma Yatırmıyor Ve Resmen Dalga Geçiyor

Sipariş Kodu: 2****. Bireysel satıcı olarak satışını yaptığım ürünün bedeli tam 13 gündür hesabıma yatmamış, alay eder nitelikte otomatik mesajlarla cevaplar verilmektedir.


Örnek; "para transferleri; belirli limitler dahilinde ve tüm satıcı üyelerimize eşit ölçüde dağıtılacak şekilde yapılmaya devam etmektedir. Çok kısa bir süre sonunda işleyişimiz tamamen eski halinde dönecektir. Bu süre içerisinde gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. "


Ne paranın yatacağı tarih veriliyor ne de bilgi. Telefonla ulaşmak imkansız. Bazen mesajlara bile cevap vermiyorlar. SanalPazar.com resmen sözleşme kuralları dışına çıkarak hak ihlali yaparak göz göre göre paramıza el koyuyor.


Evet yanlış okumadınız, müşteriden aldıkları parayı %5+ KDV kesip bana ödemeleri gerekiyordu ve ödemeyip parayı çalıştırıyorlar. Yasal faizi ile paranın derhal hesabıma gönderilmesini talep ediyorum.

Ali Ali 168 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi08 Nisan 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

Ziyaretçi Yorumları