sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sanalpazar Paramı İade Etmiyor!

Özgür Özgür1 yıl önce

www.sanalpazar.com sitesi iptal ettiğim bir siparişime ait ödemeyi yaklaşık 1 aydır bana geri iade etmiyor. Sanalpazar müşteri hizmetlerini arıyorum açan yok, defalarca mail attım sürekli "paranız iade" olacaktır cevabıyla oyalanıyorum. Bankamı arıyorum Sanalpazar'dan bize gelen bir geri ödeme talimatı yok diyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Özgür 11 ay önce

Sanalpazar bir gün eskisi gibi düzgün faaliyetlerde bulunduğu, iade ve ödemeleri zamanında yaptığı günlere dönse bile artık benim için güvenilirlik ve itibarını tamamen kaybetmiştir bundan dolayı artık ne siteyi kullanırım ne de alışveriş yaparım. Tekrar parama el koymayacaklarının garantisi yoktur ve sözlerine güvenilmez artık.

profile-icon Özgür 11 ay önce

İadem 02.03.2019 tarihi itibariyle halen gerçekleşmedi firmadan ses yok mesajlara da cevap vermiyor.

profile-icon Özgür 1 yıl önce

Alımla ve parasal konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız zaman ve paranız sizin için değerliylse Hepsiburada'yı tercih edin kesinlikle Sanalpazar'dan alışveriş yapmayın. Hepsiburada'dan 24.01.2019 da bir alım yaparak aynı gün iptal ettim ve Hespsiburada 25.01.2019 tarihinde iademi kartıma yansıttı. Sanalpazar aylar geçiyor yansıtmıyor, paranızı iade etmiyor. Mesaj trafiğiyle kaybettiğiniz çözümsüz zamanlar da yanınıza kalıyor.

profile-icon Özgür 1 yıl önce

Sanalapazar.com sitesi müşteri hizmetleri numarası sadece göstrmelik olarak koyulmuş. Hangi gün hangi saatte ararsanız arayın isterseniz gün boyunca defalarca arayın kesinlikle kimse açmıyor ve tüm problemleriniz çözümsüz kalıyor. Karşınızda hiçbir muhatap yok. Alışveriş yaparken her şey iyi Ama bir problemle karşılaştığınızda yanlızsınız. Alışveriş yapmadan önce bu durumu mutlaka düşünün!

profile-icon Özgür 1 yıl önce

Bugün yani 23.01.2019 tarihi itibariyle halen bir gelişme ve para iadesi yok. Sadece paranız iade olacaktır mesajlarıyla oyalanmaktayım.

profile-icon Özgür 1 yıl önce

Sanalapazar sitesi yaklaşık 1 aydır iptal olan siparişimin geri ödemesini yapmıyor ve sürekli paranız iade olacaktır mesajıyla beni oyalıyor. www.sanalpazar.com sitesinden alışveriş yaparsanız iade durumlarında paranız iade edilmemekte firma tarafından haksız olarak alınmakta. Bilgilerinize

Sanalpazar Logo Sanalpazar 1 yıl önce

Değerli Üyemiz, Yaşanan gecikme adına sizden özür dileriz. İade sürecinin hızlandırılması adına finans departmanımıza bilgi verilmiştir. Bu süre içerisinde gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

profile-icon Özgür 1 yıl önce

Bu siparişime ait işlem satıcının bilgisi dahilinde ve daha ürün kargolanmadan iptal edilen bir işlemdir. Hiçbir ürün almamama rağmen Sanalpazar paramı haksız olarak ve sebep göstermeden elinde tutmakta ve geri iade etmemektedir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 1 yıl önce  

    Dolandırıldığınızın farkında mısınız? Şikayetlere bakılırsa piyasayı dolandırıp kaçma niyetindeler! Vakit kaybetmeyin! Savcılığa başvurun!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler