Sanalmarketim.com Kulaklık Kablosu Sorunu!

Abdülkadir K. |

6/2/2015 tarihinde bu siteden aldığım Creative hs-850 model kulaklıkla ilgili bir sorunum oldu. Kulaklık geldikten bir iki hafta sonra kablosu kıvrılmaya başladı, belki de kabloda kırıklık vardı ilk baş önemsemedim böyle idare ederim diye düşündüm.

Daha sonra iyice kıvrılmaya başladı ve 1.2 metrelik kabloyu yarım metreymiş gibi kullandım. 2 ay daha kullanmaya devam ettim sonra mikrofonu bozuldu. Son olarak aradım, durumu anlattım ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Benim 3 sene kullandığım da oldu kablosuna hiçbir şey olmadı ama gelin görün ki bu kadar özenle kullandığım kulaklığın kablosu kıvrıldı ve şu an mikrofonu çalışmıyor. Üretim hatası olamaz mı yani?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkadir K.
  03 Haziran
  13:11

  İlginç, bana telefonda kullanıcı hatası olduğu söylenmişti olasılıktan bahsedilmemişti belki müşteri memnuniyeti için yardımcı olunabileceği söylenmişti. Ben de şansa, olasılığa bırakmak istemedim.

 • 03 Haziran
  11:14

  Sayın Yetkili,

  Kulaklıktaki sorunla ilgili müşterimiz bizi aradığında ürünün fotoğrafları istenmiş ve gelen fotoğrafta kablonun kıvrımlı olarak durduğu görülmüştür. Kablonun sürekli bu şekilde durmasından ve zamanla kullanım sırasında daha fazla kıvrılmasından dolayı kırılma olduğu isterse yetkili servise gönderilebileceği fakat kullanıcı hatası olarak görülme olasılığının bulunduğu söylenmiştir. Bahse konu kulaklık hem marka hem model olarak talep edilen bir kulaklık olup daha önce tarafımıza böyle bir sorun bildirilmemiştir.


  Saygılarımızla.

 • Abdülkadir K.
  31 Mayıs
  23:26

  Şunu da buradan belirteyim yer kalmadığı için. Şikayet konusuna olması muhtemel başlıkları koydum. Kesin bir bilgim yok.