03 Şubat 2015

Sanalmagaza.com Opar Sanalmağaza Hediye Kataloğu!

30.01.2015'te Sanalmagaza.com'a çağrı merkezi yoluyla ulaşıp ilgili sayfaya ulaşamadığımı mağaza kapalı uyarısı aldığımı belirttim ilgilenen hanımefendi gün içinde açılacağı bilgisini verdi fakat açılmadı. Tekrar telefonla ulaştığımda puanların silineceğini ay çıkınca oldu bitti ye gelmek istemediğimi söyledim o da kendisine verilen bilgini bu yönde olduğunu başka bir bilgisi olmadığını söyledi.

Bende yarın açılmaz ise tekrar kendisini rahatsız edeceğimi söyledim. Oda tabii diye cevap verdi fakat bugün aradığımda telesekreter çağrı merkezinin kapalı olduğunu söylüyor resmen dalga geçiyorlar. Kendilerinden ciddiyet ve tatmin edici cevap bekliyorum. Bu arada yolladığım mailler spam diye geri dönüyor!

Mehmet 3.044 Okunma

Cevaplar

  • Sanalmagaza.com Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Üyemiz; Konuyla ilgili iletişim bilgilerinizi ve varsa sipariş numarası bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirseniz konuyu araştırıp size geri dönüş gerçekleştireceğiz, bilgilerinize sunar, şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Mehmet 31 Ocak 2015

    Konuyu silmeden gelişmeyi eklemenin daha doğru olacağını düşündüm. Durum şöyle:0216 538 65 00 No.lu telefondan Belgin hanım ile yaptığım görüşmede kendisinin ve proje yöneticisinin verdiği yanıt mağaza gün içinde açılmasa dahi puanlarının silinmeyeceği bilgisini aldım. Şu an için beklemedeyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön