25 Şubat 2013

Sanabirtarifimvar.com Sana Bizi Ters Köşeye Yatırdı!

Sanabirtarifimvar sitesi güya yenilendi. Gerçi buna düpedüz insanları yanıltmak denir çünkü yaklaşık 10 aydır puan biriktiriyorum, tarif yüklüyorum eşten, dosttan, konukomşudan, ha bire sana şifresi istiyorum, eskiden farklı margarin kullanıyorlardı şimdi onlara da Sana'yı alıştırdım. Baya puan toplamıştım ki, sana siteyi yeniledi ve o puanım anlamsızlaştı.

Şimdi haftanın derecesine girenlere ödül var. Oda ilk üçe girene iyi ödül. 20 ye kadar girene eften püften ödül veriyorlar. Bu arada ilk üçe gireceklerde kendi adamları. Biz nereden bilelim onların gerçekten de o puanı aldıklarını mesela sahra G**** L. isimli kişi eskiden listede yoktu bir anda ikinci sırada gördüm. Düşündürücü değil mi? Sana'ya güvenimiz kalmadı.

Mustafa 290 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Şubat 2013

    sanaya bu kadar sadık kalan ev hanımları artık sanaya boykot kararı aldık. arkadaşlar sananın bizlere attığı kazık için sesimizi çıkaralım. nerdeyse 1 yıl zaman ayırdım sanaya puan biriktirmek için. ama o kadar zaman ve emeğimizin sonucu bu olmamalı sesimizi çıkaralım. zaten sana tenezzül edip bir cevap bile vermiyor şikayetlerimize. haydi durma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön