Toplam çözüm sayısı
..
San Kuaför ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Senem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

San Kuaför Florya

18364görüntüleme
Senem
Senem 06 Nisan 11:38

San Kuaför Florya'ya Ombre işlemi için gittim. Uzun süre takip ederek gittim. Yapılan işlem sonucu saçlarım yüksek oranda hasar gördü. Saçlarımda bir boya işlemi yoktur. Doğal bir saçtı. Duştan sonra bir kez taranan ve bir daha taramaya bile gerek olmayan bir saçtı. Belirtilen renk ve ombre işlemi olmadı. İşlem sonucunda, saçları su ile temas edince hepsi tepemde toplandı. Yıkama işlemini yaparken, her yıkamada bir kutu krem kullanmama rağmen, saçtaki kuruluktan açma işlemi zor oldu. Yıkama işlemi sonrasında tararken, zor tarama ve çok miktar da saç dökülmesi oldu. Saç dökülmesi halen devam etmektedir. Kendilerinin paylaştıkları fotoğraf ile, aynaya baktığımda gördüğüm renk çok farklıydı. Bu oluşan durum nedeni ile, San Kuaför Florya ile birden fazla kez iletişime geçtik. Davet ettiler gittik. Saç botoksu işlemi yapıldığını bildirdiler. Bir saç maskesi ve mor su hediye ettiler. Yapılan işlem hakkında tecrübesizim. Verilen ürünler saçtaki kuruluğu gidermedi. Saçların yıkama esnasında açılmasına yardımcı olmadı. Ek olarak saçın rengi kısa bir sürede başka bir renk oldu. Tekrar iletişime geçtik. 

Kendileri ilgili kurumlara şikayet’ te bulunmamı önerdiler. Bu önerileri ile buraya yazdım. Yazım akabinde San Kuaför Acıbadem durumu düzeltmek adına davet etti. Birkaç yanlış anlaşıldığını bildirdikleri üslupla karşılaştım. Bilgi veren kişinin hassas durumu dolayısıyla sessiz kaldım. Acıbadem şube, yapılan işlemin hatalı olduğunu bildirdiler. Saçların düzelmeyeceği de bildirildi. Kendileri keratin bakımı yaparak, saçların rengini düzeltme işlemi yaptılar. Acıbadem s**** Bey ve r**** Bey’in ilgi ve çabasına Teşekkürler. İşlemden sonra ki süreç için, saçlarımın bakımı ile ilgili tüm destekleyici ve iyi gelebilecek ürünleri kendim temin ettim. Verilen ürünler saça sağlık katma veya düzeltme anlamında yeterli gelmedi. Sonuç olarak, Ombre işlemi için gittim, tekrar kahverengi saçlarıma geri geldim. Saç için 1000TL ödemiştim. Firma yetkilileri, bildirimi kaldırmam için aradılar. Saçlarımdaki hasar, mevcut kendi imkanlarımla yaptığım ek maddi harcama, ek olarak üslup dolayısıyla kaldıramayacağımı ilettim. Ücret iadesi talebinde bulundum. Kabul edilmedi. Saça sonradan yapılan işlemler buna sayılmakta imiş. Bunun bildirimi bana yapılmamıştı, bu seçenek iletilmemişti. Firma avukatı aradı, dava açılmaması adına, ilgili bildirimim için düzeltme metnidir. Saç şahsi imkanlarımla aldığım ürünlerle biraz toparlanması sağlanmaktadır.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Senem
Senem06 Nisan 17:05
 

Merhaba benimde saclarım çok yiprando acıcan uçları kopuyor hangi ürünle toparladınız onerinizvarmı bu arada geçmiş olsun.

Senem
Senem07 Nisan 10:47
 

İçerisinde keratin olan, hasar görmüş saçlar için olan bir çok ürün aldım. Kerastase nin ürünleri iyi geldi. Bir de Creightons Pro Keratin şampuan ve Saç kremi iyi geldi. Ek olarak, uzmanları tarafından hazırlanan özel yağlar (karışım ile hazırlanmakta) onlardan kullanıyorum. Saç kurtarılabilmiş durumda tabi ki değil. Uzadıkça kestirme yoluna gideceğiz. Orada yaptıklarını ilettikleri bakım herhangi bir değişiklik yapmamıştı. Yüksek oranda saç dökülmesi oldu. 1000 TL Ombre ücreti, mevcut durumda hala devam eden masrafları için işleme ödenen ücret x2. Daha da devam etmekte. Mutsuz oldum.

Senem
Senem04 Haziran 10:15
 

Bir kez gittim, kaç ay oldu hala düzelemeyen bir saç. Yorumsuz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile