18 Ekim 2016

Samuray Spor Alınan Ürünün 1 Haftalık Süre İçinde Yırtıldı!

Oğlumun okulu için 4/8/2016'da aldığım ancak 19/9/2016'da okulların açılması ile giyinmeye başladığı spor ayakkabının üst boğaz kısmında bulanan kumaş bölümü 1 hafta içinde yırtıldı. Aldığım mağazaya ürünü iade etmeye gittiğim zaman ise yırtılmanın pantolon sürtülmesinden kaynaklandığı kullanıcı hatası olduğu söylenerek bir form dolduruldu. Ürünün fabrikaya gönderileceği söylendi.

Firma tarafından böyle komik bir gerekçe ile ürün elimden alındı. (Spor ayakkabı giyerken pantolon paçası sürtünüp yırtılacak diye ayakkabıyı şortla mı giyeceğiz. Bu soruyu sormadan da geçemiyorum) 21 gün sonra haber vereceklerini söylediler. Bugün mağaza tarafından arandım. Olumsuz cevap geldiği söylendi. Daha henüz ayakkabıyı almadan şikayetimin değerlendirilip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Gülizar 2.494 Okunma

Cevaplar

  • Gülizar18 Ekim 2016

    Oğluma okul açıldığında giyinmesi için 04/08/2016 tarihinde 289 TL'ye aldığım spor ayakkabının üst boğaz kısmında sadece 1 hafta giyinmesine rağmen yırtılma oldu. Aldığim firmaya götürdüğümde bana kullanıcı hatası olduğunu pantolon paçası sürtünmesi sonucu olduğunu form doldurup fabrikaya gönderecelerini,21 gün sonra haber vereceklerini söylediler. Bugün telefonla arayarak fabrikadan cevabın olumsuz geldiğini söylediler. İlk götürdüğümde bile zaten sonucu biliyorlarmış gibi davranmaları cevabın olumsuz geleceğini hissettirmişti. İlgisiz, hata müşterideymiş gibi davranan mağaza görevlilerinden, fabrikaya gönderilip değişim yapmayan ya da ürünü iade almayan Nike firmanızdan şikayetçiyim. Mağazaya gidip ürünü almadan şikayetimi dile getirip yazma gereği duydum. Ayakkabının değiştirilerek tarafıma yenisinin iade edilmesi için gereğinin yapılması ve tarafıma bilgi verilmesi rica olunur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön