18 Ekim 2016

Samsung'un Yetkili Servis Sorunu!

Zonguldak / Ereğli ilçesinde 5 yıllık gardırop tipi buzdolabı için karlanma nedeniyle yetkili servise başvurduk. Sağ olsun servis bu sorunu tamamen bozarak ortadan kaldırdı ve buzdolabı kullanılamaz hale geldi. Asıl sorumsuzluk bundan sonra başladı. 4 aydır bizleri oyalayarak farklı bahanelerle telefonlarımıza çıktılar. Genel merkeze defalarca şikayette bulunmamıza rağmen cevap hep aynı oldu: " kaydınız oluşturuldu ", ama değişen bir şey olmadı. Tüketici 4 aydır buzdolapsız kaldı. Samsung neden böyle bir olayı bu kadar sürmesine rağmen ciddiye almıyor, anlamış değiliz. Şimdi hep beraber göreceğiz ki, cevap tamda tahmin ettiğimiz gibi; arkadaşlar sizinle irtibata geçecek şeklinde olacaktır. Bize artık icraat lazım. Samsung gibi bir firmadan hiç beklemediğimiz hareketler görüyoruz.

Cem 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi15 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Cem 25 Ekim 2016

    Haftalar sonra yetkili servis buzdolabına bakmaya geldi. İçindeki anakarta giden kabloda kopukluk olduğunu tespit ettiler ve gövdesinin değişmesi gerektiğini söylediler. Bunu bir insanın bilerek koparmasının mümkün olmayacağını ama garantisinin dolmuş olması nedeni ile neredeyse gövde fiyatının dolap fiyatıyla aynı yere geleceğini söylediler. Yani anlayacağınız buzdolabının çöp olduğunu söylediler. Genel merkeze telefonla şikayette bulunduğumuzda da bize verdikleri cevap: " Yani biz o kabloyu nasıl koparalım diyorsunuz öylemi " idi. her zaman ki gibi şikayet kaydımız oluştu. Diyeceğim o dur; Samsung beyaz eşyaların ömrü 5 yılmış onu öğrendik. Kesinlikle ve kesinlikle bu markada bir beyaz eşya tavsiye etmiyorum. Sadece isim alırsınız kaliteden eser yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön