07 Kasım 2014

Samsung'un Tüketiciye Yanıltıcı Bilgi Vermesi!

Samsung, 25 Ağustos 2014 tarihinde yaptığım arıza bildirimi sonucu 23 Ekim 2014 tarihine kadar
tamir etmedikleri bulaşık makinemin 20 günlük tamir süresinin (ve dolayısıyla ilgili yasal haklarımı kullanma süremin) dolmadığını, çünkü kendi kayıtlarında yaptıkları bir yanlışlık sonucu değişik tarihlerde iki servis kaydı daha açtıklarını ve sistemin bu nedenle 20 günlük süreyi yanlışlıkla açtıkları son kayıttan başlattığını söylüyor. Sanırım servis, tamir ve şikayet hizmetleri Samsung kadar beceriksiz, umursamaz ve yanıltıcı olan bir başka büyük marka yoktur.

M. 327 Okunma

Cevaplar

  • M. 14 Kasım 2014

    Burada ve sosyal medyada şikayette bulununca arayıp ürünü değiştireceklerini, ayrıntılar için en kısa sürede bana ulaşacaklarını söylediler. Bir hafta oldu, arayan soran olmadı.

  • Samsung Temsilcisi07 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön