26 Ağustos 2013

Samsung'un Teknik Servis Hatası!

12. 07. 2013 tarihinde almış olduğum Samsung GT-N7100 model telefonumu 31. 07. 2013 tarihinde Antalya'daki Yıldırım Elektronik'e şarjda fazla ısındığı için ve sensoru çalışmadığı için bıraktım . Servisin bana dönüşü 12. 08. 2013 tarihiydi . Ben telefonumu o gün teslim aldım ve baktım ki telefonuma hiçbir işlem uygulanmadan iade edilmiş .

Sorun devam ettiği için aynı gün içerisinde telefonumu geri servise bıraktım. Aldığım tarihten itibaren 32 gün geçtiği için, telefonumun tamir edileceğini ve parça değişimi olacağını söylediler. Ben tamir edilmesini istemediğimi bildirdiğim halde ; bilgim dışında telefonumun parçasını değiştirip , tamir ettiklerini söylediler. Buradan da sonuç çıkmazsa hukuki yollara başvuracağım.

Hüseyin 274 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön