Samsung'un Servisi Çok Kalitesiz!

Erhan T. |

24 ay garantili Samsung dizüstü bilgisayarımı bu süre içinde 5-6 kez HDD hatası ile servise gönderdim. Bir kaçında parça değişimi oldu. Bir kaçında ise arıza görülmedi raporu sunuldu. Bilgisayarın ömrü serviste geçti.

Yine aynı hatadan servise bıraktım garanti süresini 2-3 gün geçmiş diye geri gönderdiler. Şu anda kullanılamaz halde ve servis kabul etmiyor. Böylede kalitesiz ürünün bu kadar kalitesiz servis anlayışı olabilirdi. Tebrikler Samsung, Müşteri Memnuniyetin 10 numara!

Etiketler :

Garanti Süre Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  15:23

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
   
  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.
   
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erhan T.
  16 Kasım
  18:56

  Şikayetvar.com üzerinden sadece matbu cevap veren yetkililer olduğu sürece samsung markası benim için yetersiz müşteri hizmetine sahip bir firmadır. Şikayetimde telefon numaram olmasına rağmen iletişim kuran bir temsilci yok.

 • 14 Kasım
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi