Samsung'un Servis Sayısı Az.

Aylin S. |

Samsung marka klimamız bozuldu, servis için aradığımızda, koskoca şehirde sadece üç adet yetkili servis olduğunu öğrendik. Dolayısı ile bir hafta sonrasına gün verdiler, satış sonrası hizmetleri çok kötü anlayacağınız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  15:45

  2637601 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Aylin S.
  21 Ağustos
  11:13

  4447711 numaralı çağrı hattınızı defalarca aradım. Telefon başındaki arkadaşların çözüm endeksli çalıştıklarını görmedim. Verdikleri servis telefon numaraları bile yanlış çıktı. Bilgilerinize

 • 20 Ağustos
  21:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi