Samsung'un Kurulum Servisine Ulaşmıyorum.

Dilhan A. |

Almış olduğum Samsung buzdolabının kurulum servisine ulaşmak için uğraşmaktayım. 4447711 hattını 3 kez aradım, oradan verilen servis numarasına ulaşmak mümkün değil. Kullanıma kapalı sinyali vermekte. Hizmet sadece ürün satıp parasını almak mıdır? İnsanlar size para ödemekle kendi yaşamlarını kolaylaştırıcı ürünlere kavuşmayı amaçlamakta. Sayenizde sadece para ödeyen saf durumuna düşürüldüğümü hissediyorum.

Buzdolabı günlük yaşamda vazgeçilmezlerden olmasına rağmen kurulum ve kullanımını gerçekleştiremeyen bir firma olarak görüyorum sizi ve kınıyorum. Sorunumun en kısa zamanda çözülmesi için gereğini beklemekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilhan A.
  27 Mart
  12:27

  Dün 444 77 11 den başka bir servis isteyerek kurulumun gerçekleşmesini sağladım.. Sizden ricam servislerinizi kontrol edin..Telefonla ulaşılamayan bir servis SAMSUNG 'a puan kaybettiriyor. bunu unutmayın..
  İyi günler dilerim.
  Dilhan Akçay

 • 27 Mart
  00:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi