Samsung'un İlgisizliği Şaşırttı.

Burak S. |

Samsung'a bağlı değil mı burası. İstanbul Kartal'a KVK'ya dün gittim ve telim bozuk dedim.adam birine söyledi o isim var dedi öbürüne söyledi oda camdan bakıyordu, diğeri de kendi teli ile oynuyordu bomboş dükkan ve neyse bir tane gayri resmi giyimli ve saç yapılı arkadaş yukarı çıkın dedi, tek cümle bu. Bende çıktım 15 dakika bekledim kimse yok aşağı indim ee ne oldu arkadaş dedim bekleyeceksek söyleyin ne yapılması lazım teli bırakıp gideceğim dedim. Sonra dedi ki 3.kata çıkın.

Şimdi yani bu nasıl bir ilgi, madem 3.kat neden söylenmiyor? Madem ilgilenilmeyecek bari deseler ki servis burada arayıp bulun deseler bizde arama yoluna gideriz. Ben nereden bileyim 3 katlı bir yer ve nereden bileyim 3.kata çıkacağımı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak S.
  15 Ağustos
  15:32

  telefonları hiç acmıyor kartal kvk

 • 14 Ağustos
  17:49

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ağustos
  00:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi