Samsung'un Güncellemesi Telefonları Mahvetti.

Didem D. |

4.3 yazılım güncellemesi telefonumu mahvetti . Nasıl bir güncelleme bu? Telefonum donuyor, kasılıyor, kendiliğinden açılıp kapanıyor. İş yerinde başka arkadaşımın telefonu çökmüş durumda. Müşteri hizmetlerini aradığımızda telefonunuza yedekleme yapın sonra resetleyin herkese aynı yanıt veriliyor. Madem sorun vardı neden böyle bir yazılım gönderildi? Sabahtan beri işimizi gücümüzü bırakmış telefonla uğraşıyoruz. Böyle güncelleme olmaz olsun. Samsung' dan bunun yüzünden soğudum. Hemen yeni bir güncelleme gönderilmesini istiyoruz, eski yazılım gönderilsin.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Güncelleme İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  14:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Didem D.
  06 Şubat
  16:22

  eminim gerekli incelemeler başlatılmıştır yoksa arayıp telefonu resetleyin yada servise gönderin mi diyeceksiniz ?bu şekilde bir sonuç ile karşılaşacaksam rica ederim bana bilgi falan aktarmayın.

 • 05 Şubat
  23:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi