Samsung'un Değişim Politikası.

Orkun T. |

Daha önceki şikayetimde belirtmiş olduğum Mvg İletişimden aldığım Samsung Note 2 marka ürünün mağduriyet sürecinde bir tanıdığım Malatya ilinde Samsung'da çalışan tanıdığına yaşadığım sorunu anlattı. Oradaki arkadaşı telefonu oraya göndermemi, orası küçük il olduğu için firmanın direk değişim yapma politikası olduğunu büyük illerde çok uğraştırdıklarını belirtti. Demekki değişim ve iade bukadar basit ama tarafım aylardır mağdur edilmiş. Telefonumu iyice kötü hale getirmiş bulunan bu firmadan şikayetçiyim. Sonuç olarak mahkemeye verdiğim için telefonu göndermedim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun T.
  05 Haziran
  18:56

  Sorunuma tam ve net bir çözüm üretmek yerine tekrar tamir için servise yönlendirilmiş bulunmaktayım görüşme sırasında rakip firması olan apple ı övmek durumunda bile kalıdılar bu nasıl bir firmadır anlamak mümkün değil bu telefonun bedelini tarafıma vermedikleri sürece birdaha asla samsung almıyacağım gibi çevremdeki kişilerede almamalarını tavsiye edeceğim.

 • 13 Mayıs
  09:58

  2445629 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mayıs
  16:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.