Samsung'un Değişim İçin Verdiği Cihazda Bozuk Çıktı.

Özcan Ö. |

Evet şans mı şanssızlık mı 23 mayısta Samsung s5 marka cihaz aldım. Şebeke sorunu arızası vardı hatta buraya da yazdım. Çözüldü yeni cihaz gönderdiler. 21 Haziranda o da bozuldu. Şaka gibi farklı gelen yenilenen ve kutusu bile açılmamış cihazı açtım anca 3 gün kullanabildim. Cihaz şarj almıyor . Yolladım yarın öbür gün serviste olur. Saati vardı Allah' tan onu almayı düşünüyordum almamışım. İyi ki almadım, yoksa o da bozuk çıkardı kesin. Samsung'un binlerce cihazı içinde belki 2-3 tane arızalı ürünü varsa bundan sonra rahat olun 2'sini ben aldım zaten. Şikayetim ben artık vazgeçtim S5'im olmasın para iadesi istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Batarya Sinyal Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan Ö.
  05 Temmuz
  13:59

  çözüm yok arıza giderilip cihaz geri gelecekmişşşş

 • 01 Temmuz
  12:04

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Temmuz
  00:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi