Samsung'un Bütün Ürünleri Bozuk Çıkıyor.

Fatih O. |

Samsung'un cep telefonları bozuk çıkıyor. İlk aldığında bir şey olmasa da 1 ay içerisinde ya ekranı bozuluyor , ya ses iletmiyor, ya arkadaşımın telefonu gibi komple kafayı yiyor (olur olmaz yeniden başlatıyor, donup kalıyor). Çok kısa zamanda kullanılmaz hale geliyor. Servis diye bir düzen koymuşlar ki asla sana hizmet etmiyor.

4 kere parça değişirse telefon değişimi var diyorlar ama öyle bir şey asla olmuyor. Aynı sebepten asla 4 kere parça değiştirmiyorlar. Bir hayal edin 10 kere bile servise gitseniz (ki çalışan bir insan olarak bu imkansız) asla ne tamir edebiliyorlar, ne de değişim. Kim verecek hakkımızı?

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih O.
  11 Haziran
  16:59

  Samsung'un yetkili servis müdürü bana iftira atıp kovmuştu da bunlar kılını kıpırdatmamıştı. Defalarca tüm Türkiye çağrı merkezi ve diğer bir servislerine şikayet ettim umurlarında olmadı!

  Şimdi de ancak müşterimizi bilgilendirdik der geçerler.

  Müşterilerinize bilgi değil, adam gibi hizmet lazım.

  Zaten sizden fazlasını beklemiyordum.

 • 11 Haziran
  16:55

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Haziran
  00:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi