10 Haziran 2014

Samsung'un Bütün Ürünleri Bozuk Çıkıyor.

Samsung'un cep telefonları bozuk çıkıyor. İlk aldığında bir şey olmasa da 1 ay içerisinde ya ekranı bozuluyor , ya ses iletmiyor, ya arkadaşımın telefonu gibi komple kafayı yiyor (olur olmaz yeniden başlatıyor, donup kalıyor). Çok kısa zamanda kullanılmaz hale geliyor. Servis diye bir düzen koymuşlar ki asla sana hizmet etmiyor.

4 kere parça değişirse telefon değişimi var diyorlar ama öyle bir şey asla olmuyor. Aynı sebepten asla 4 kere parça değiştirmiyorlar. Bir hayal edin 10 kere bile servise gitseniz (ki çalışan bir insan olarak bu imkansız) asla ne tamir edebiliyorlar, ne de değişim. Kim verecek hakkımızı?

Fatih 804 Okunma

Cevaplar

 • Fatih11 Haziran 2014

  Samsung'un yetkili servis müdürü bana iftira atıp kovmuştu da bunlar kılını kıpırdatmamıştı. Defalarca tüm Türkiye çağrı merkezi ve diğer bir servislerine şikayet ettim umurlarında olmadı! Şimdi de ancak müşterimizi bilgilendirdik der geçerler. Müşterilerinize bilgi değil, adam gibi hizmet lazım. Zaten sizden fazlasını beklemiyordum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Haziran 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön