Samsung'un Acayip Hizmet Anlayışı!

Serkan S. |

Samsung S3 mini cihazım 6 ayda 4 defa mekanik onarım ve parça değişimi geçirmiştir. Bu durumdan dolayı Samsung genel müdürlüğüne iade için başvurduğumda; 5. arıza olsun iade işlemleri başlatılacak gerekçesi ile reddedilmiştir.

5. ve kimsenin inkar edemeyeceği arızaları oluştu ve servise gittim. Servis daha cihaza bakmadan onarmayacağını söyleyip ertesi gün onarmadan ve iade işlemlerini başlatmadan teslim etti. Samsung genel müdürlüğü ile servisin bu kusurundan dolayı iletişime geçtim. Samsung telefonun arızalarını kabul etti, ancak sorunu çözmek yerine yasal hakkımı kullanmamı önerdiler. Samsung telefonu bozuk bir şekilde kullanmaya zorlayacak bir firmadır. Asla Samsung almayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan S.
  29 Ocak
  21:25

  Ah birde arayıp da "efendim efendim eğer müsaitseniz sosyal medyadaki şikayetiniz ile ilgili sizi dinlemek isteriz" demeleri yok mu :)

  yahu siz beni bu şikayet için neden ararsınız ki siz zaten son sözü söylediniz. müşteri memnuniyetini hiçe sayıp müşterinin kendinize olan tüm güvenini tamamen bitirdiniz. daha ne diyeyim ki size samsung!

 • 28 Ocak
  00:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi