Samsung'u İcra'ya Verdim!

Ali H. |

Hakem heyeti kararı ile kazandığım ücret iademi 1,5 aydır ödemediler. Gerekirse icraya giderim dedim, müşteri hizmeti dünyadan ilgi alaka kesmiş yorum bile yapmadı. Ben de gittim.
Ben telefonu alırken şak diye parasını ödeyeyim, sen ürün arızalı çıkıp para iadesi olunca da bin dereden su getir! Olacak şey değil!
7 Şubat'ta ürünü tam kutu ve fatura teslim ettim ve halen muhasebe de diyorlar. Neymiş yoğunluk varmış iade de! Yani hep arıza hep iade var ki para ödemekte zorlanıyorlar. Ha bana tecrübe oldu. Etrafımda gördüğüm herkese tecrübemi anlatıyorum ve duyan Samsung'u artık iki sefer düşünmeye başlıyor.
Aralıktan beri uğraşıyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali H.
  11 Mayıs
  14:46

  10 Nisan tarihinde icra müdürlüğü tarafından param iade olunmuştur. Araya hukuk girmediği sürece Samsung kılını dahi kıpırdatmıyor.

 • Ali H.
  19 Mart
  14:17

  Halen Dünya umurlarında değil!
  Hakkımı arıyorum, uğraştırıyorlar!

 • 19 Mart
  11:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Mart
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr