Samsung'tan Aldığım Samsung 'Ip' Kamera Ayıplı Mal Çıktı.

Hüseyin Y. |

"n11.com" üzerinden 'Pazartech' satıcısından (http://www.pazartech.com/asp/contact. ASP) 20**** sipariş numarası ile Samsung snd-1011p 1/4 VGA 3mm 12 Dome Kamera siparişi verdim. Ofiste olmadığım için Aras Kargo kamerayı sekreteryada oturan hanıma teslimatını yaptı. Sekretaryada yer alan hanım kutu üzerinde herhangi bir ezilme ve darbeye maruz olmadığını kontrol edip teslim aldı. Ancak ofise geldiğimde, kutuyu açtığımda içinde iki adet 2mm'i geçmeyecek plastik parçanın içinde yer aldığını gördüm. "Pazartech" firması ile iletişime geçtim ve Samsung Yetkili servisine götürmemi, sonrasında yardımcı olabileceğini söyledi. Ayıplı mal gönderip, bir de ukalaca konuşmaları hiç hoş değil.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr