Samsung'ta Satış Sonrası Hizmetinizin Kalitesiz.

Leyla E. |

Samsung telefonumu yaklaşık bir aydır değişim onay aşamasında diye telefonumu elinde bekletmektedir. Satış sonrası destek hizmetinizin kalitesizliğini tebrik ediyorum. Çağrı merkezindeki çalışanlarınız geri arama kaydı oluşturup geri aramama konusunda da oldukça başarılılar. Firmanızın kalitesizliğini herkese duyurana kadar her yerden şikayetimi duyuracağım. Yetki verdiğiniz servisleriniz yanlışlıkla cihaza kamera değişimi yapıyor bunun bile arkasında durup yetkili servise uyarı yapmıyorsunuz. Cihazıma yapılan bu hatalı işlemlerden dolayı yüz kerede daha yetkili servisleriniz ile muhatap olmak istemediğim için zaten cihazımın değişimini değil hızlı bir şekilde iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr