02 Kasım 2013
Yorum Yap
#2093011

Samsungozel.com S4 Yerine Elektronik Sigara Gönderdi!

Samsungözel. com'dan androit Galaxy S4 telefon siparişi verdim. İşleminiz başarılı bir şekilde işleme alınmış olup size en kısa sürede teyit için dönülecektir denildi. Nitekimde dönüldü, yapmış olduğunuz işlemi gerçekleştiriyor musunuz diye soruldu. Bende tel şu yada bu özelliklerde mi diye sordum evet beyefendi dedi bana görüştüğüm şahıs .


Daha sonra bir mesaj ve ardından arama gerçekleştirildi, o firma tarafından paketiniz PTT ulaştırılmıştır diye. Bende gittim PTT paketimi aldım ve orada kameralar karşısında açtım birde ne göreyim S4 yerine bana elektronik sigara göndermişler. Hemen geri aradım o numarayı ne açan oldu, nede geri dönen. Buyurun o sitenin resimleri.

Tayfun Tayfun 354 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun03 Aralık 2013

    bu şikayeti yaptıktan sonra bana geri donduler bı yanlıslık oldu sanırım dıye hemen duzeltıceklerını soledıler bana bende nasıl dıye sordum bır makale sunduler ama hıc bırıde ınandırıcı gelmedı bana tel gonderın baska bısey ıstemıyorum dedım tmm dedıler hemen gonderın dedım bana ne dese ınanırsınız ellerınde replıka tel yokmus ne zaman gelır dedım daha bıdahakı ayın baslareında gelıcekmıs onada tmm dedım ama o yın bası geldı hala ortada ne tel var nede arama.....

Ziyaretçi Yorumları