Samsungg Telefonum Açılmıyor!

Gülsel D. |

Temmuz ayında Galaxy S3 aldım bundan 1 ay önce telefonumun şarjı % 15'e indiğinde 10 saniye içinde şarja takmazsam ekranı gidip geliyor şebeke kapanıyor ve donuyor donduktan sonrada kendini yeniden başlatıyor.

Telefon açıldığında şarjı %7 civarlarda oluyor. Eğer şarja takmadıysam ekran gidip geliyor sonra dönüp kapanıyor. Bu 1 ay boyunca devam etti düzelir belki deyip bekledim ama sonuç aynı. O günden itibarende şarjım çabuk bitmeye başladı. Şarjdan çıkarır çıkarmaz %99 kalıyordu. Dün akşamda eve gelince Wi-Fi'yi açtım bildirim geldi sonra şarjım %15'e düştü. Yine ekran gidip geldi sonra kapandı şarja taktım fakat kendini resetliyip durdu. Kapatma tuşu orta tuş ses azaltma denedim 2-4 saat beklememe rağmen sonuç aynı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  14:23

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Aralık
  23:16

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi