Samsung'dan Yeni Aldığım Telefon Arızalı Çıktı!

Sinem B. |

Samsung Note 3 aldım ve arızalı olduğunu farkettim aldığım yere götürdüm evet donanımıyla alakalı sorunu var servise götürürseniz hemen değiştirirler dediler ve buna dayanarak servise götürdüm. 10 gün oldu hala onay aşamasında deniyor bu devirde telefonsuz geziyorum kimseye ulaşamıyorum.

Sırf Samsung'un hatasından ötürü hadi sorun olabilir diyelim ki ben o kadar para verip bu telefonu alıyorum. Günlerce benim telefonsuz kalmamda suçum ne. İnternette okudum birçok kişi tarafından aynı konuda şikayet edilmiş. Yıllarca İ**** kullandım hiç böyle bir şey görmedim bir daha Samsung mu asla hemen irtibata geçirilip paramı istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  20:38

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Kasım
  08:25

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi