Samsung'dan Servis Hizmeti Alamadım.

Mehtap F. |

Teknosa aracılığıyla bir buzdolabı aldım. Samsung müşteri hizmetlerinden 08.05.2014 perşembe servis talebinde bulundum. 12.05.2014 ne gelen var, ne giden. Yeniden müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulundum. Hiçbir şey yapamayacaklarını, ancak servis değiştirebileceklerini söylediler. Anlayamıyorum. Samsung ismine anlaşılan sahip çıkmak istemiyor. Ben ürünümü bir dünya markası olan firmadan aldım ama sorunumu dinleyecek yada çözecek bir mercii bulamıyorum. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  10:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mayıs
  16:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.