Samsung'dan Harici Harddiskime Servis Hizmeti Alamıyorum.

Murat T. |

12.02.2012 tarihinde Kliksa.com üzerinde satın aldığım Samsung M3 Portable 1tb 2.5" usb 3.0 hx-m101tcb/g için servis hizmeti alamıyorum. 2 yıllık garanti süresine rağmen. Samsung çağrı merkezini aradığımda aldığım cevap bu ürün grubu ile ilgili servisi Seagate firmasına devrettiklerini ve harici harddiskimi Amsterdam'a göndermem gerektiği oldu. Samsung'u bu sorundan dolayı tüketici mahkemesine vereceğim ve bir daha da Samsung ürünü almayacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Bulamama Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  16 Nisan
  18:26

  Samsung Kore merkez ofisinin e mail adresini bulmaya çalışıyorum. Gerekirse elçiliğe gideceğim. Samsung Türkiye genel merkezine gidip yetkililer ile görüşme talep edeceğim. Bakalım Samsung ne kadar Türk insanını önemsiyor? Türkiye'den milyonlarca dolar para kazan sonra servis sorumluluğundan kaç!

 • Murat T.
  16 Nisan
  18:19

  Şikayetim için geri dönüldü ve papağan gibi aynı şeyler tekrar edildi. 2 yıllık servis hakkı varken, benden ürünü Amsterdam'a kendi paramla yollamamı bekliyorlar.
  Haftaya yasal yolları başlatacağım. Hayırlı olur umarım.

 • 15 Nisan
  13:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat T.
  12 Nisan
  22:19

  Samsung çağrı merkezini aramıştım ve orada bana çok rahat bir şekilde dava açabileceğimi söyleyen biri ile konuştum. 15 Nisan 2014 tarihine kadar cevap alamazsam gerekli işlemleri (alo 175 ve tüketici davası) başlatacağım ve samsung merkeze şikayetimi ve davayı anlatan ingilizce mesaj atacağım. Sattığı ürünün arkasında duramayın bir firma olarak samsung yasalara göre ürün sattığı Türkiye'de servis hizmeti sağlamak zorunda! Hizmet sağlayamadığı ürün yüzünden en önemli çalışmalarımı kaybetmiş durumdayım. Maddi ve manevi tazminat davası açma hakkımı da saklı tutuyorum.

 • 12 Nisan
  19:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi