Samsung'dan Değişim İstiyorum Ama Yapmıyor!

Ömür Ç. |

Samsung es4 telefon aldım , keşke almaz olsaydım . Binbir kez pişman oldum . Telefon aldığım günden beri arızalı . Konuşurken sürekli kapanıyor, servise verdim , onlarda Eskişehir yetkili servise gönderdiler. Oradan bana bir cevap dahi gelmedi kendim aradım arıza tespit edemediklerini beyan ettiler.

Arıza olmasa neden göndereyim diye ısrar edince yeniden testten geçirdiler ve arızayı kabul ettiler. Buna rağmen yine aranmadım, ben aradım ben telefonumun değişimi ya da ücret iadesi istedim , ama böyle bir şeye yetkimiz yok dediler . Samsung müşteri hizmetlerini aradım, onlar 30 günü geçmese yasal olanı değerlendireceğimi söylediler . 30 gün olmadı diyorum , ama dinleyen yok .

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömür Ç.
  03 Eylül
  16:49

  size burdan yazacağım bir şey yok günlerce müşteri temsilcileriyle konuştum bir sürü ipe sapa gelmeyen bahaneler uydurdular burdan siz mi o hatayı düzelteceksiniz

 • 31 Ağustos
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi