Samsung'dan Beyaz Eşya Aldığım İçin Çok Pişmanım.

Barış A. |

Ben 2011 yılında evlenen ve evinin tüm beyaz eşyalarını Samsung'dan alan bir tüketiciyim. Şikayetlerimi özetleyeyim;

Bulaşık makinesi; Temizlemiyor, deterjan kapağı açılmıyor, tekrar tekrar açılana kadar bulaşık yıkamak durumunda kalıyoruz.
Buzdolabı; Sürekli su akıtıyor, sebzeliğin altı buzlanıyor, eriyen buzlar dolaptan dışarı akıyor. Mutfağımı en az 10 kez su bastı.
Süpürge makinesi; Motoru yandı, servise verdik istedikleri ücret 125 TL. Biz 100 TL'ye almıştık 2 sene önce.

Garanti süresi uzatma; Kesinlikle mümkün değil. Günlerce oyalayıp artık vazgeçiriyorlar. Servislere vermişler bu yetkiyi, fakat servisler yapmak istemiyor. Samsung mu? Bir daha asla.

Etiketler :

Buzlanma Su Akıtma Garanti Süre Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  29 Eylül
  14:27

  Samsung markasını kesinlikle tavsiye etmiyorum, destekleri ürünü satana kadar.

 • Barış A.
  12 Eylül
  11:48

  Samsung\'ta müşteri desteği kesinlikle yok.

 • Barış A.
  12 Eylül
  11:47

  Benimle kimse irtibata geçmeye çalışmadı telefonuma bu yönde bir kayıt yok. Bir kere çaldırılmış olabilir mi ? Telefon sektöründe çalışıyorum telefonum işim gereği 7/24 açık. Samsung'a pes diyorum.

 • 24 Mart
  16:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Mart
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.