Samsung'dan Aldığım Arızalı Çıkan Monitörün Değişim Süreci

Cem K. |

Yaklaşık 3 ay önce aldığım Samsung monitörüm kusurlu çıktı. Garanti kapsamında servise götürdüm. Hiçbir şekilde tarafıma bilgi verilmediği gibi herşeyin peşinden ben koşturdum. Sabah bir telefon geldi (1.5 ay sonra) ürünümün değişemediğini çünkü Stock'ta bulunmadığını söylediler. Bir üst modelinde bulunmadığını, dolayısıyla paramın iade edileceğini söylüyorlar. 1.5 ay neden bekledim peki ben?

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem K.
  07 Şubat
  15:27

  Hâlâ mağduriyetim giderilmiş değil.
  Bana ürün temin edemiyorsunuz ve edebilecek gibi de görünmüyorsunuz.
  Koskoca firmanın türkiye distribütörü olarak beni böyle bir duruma düşürdüğünüz için adli yollara başvurmuş bulunuyorum.

 • 05 Şubat
  20:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Şubat
  23:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi