Samsung'daki İlgisizlik ve Özensizlik.

Ali A. |

13.6.2014 Tarihinde x bilindik bir internet alışveriş sitesinden Samsung 8150 çift sim kartlı cep telefonu aldım( ürün sıfır ve garantili ). Cihaz 10.07.2014 tarihinde aşırı ısınma ve hoparlörden ses gelmeme sorunu ile Antalya'da servise verdim tarafıma 24 temmuzda kulaklık hediyesi ile tamiri önerildi reddetip değişim talebinde bulundum.

Telefon halen servis de tüm müşteri hizmetleri ile görüşmemde değişim olacağını ama net bir tarih verilemeyeceği söyleniyor. Telefon yeniden imal edilse sanırım bundan daha kısa zamanda tarafıma ulaşırdı. Adınız bilindik marka ve güvenilir diye sizi tercih ettik. Sorunumun en kısa sürede giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Isınma Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  11:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Ağustos
  00:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi