Samsung'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Ozan E. |

Daha önceden şikayette bulunduğum sorunum hakkında yaptığım görüşmeler niteliğinde herhangi bir sonuca varamamış bulunmaktayız. Samsung'tan arayan şahıslar telefonumu 4. defa aynı arızadan servise vermemi talep ettiler. Bunla ilgili açıklamaları da daha özen göstererek tamirinin yapılmasıymış. Bundan öncekini özensizce tamir ettirmiş olacaklar. Şikayetimi yenilemekteyim; telefonumun arızasının giderilmesini değil, tüketici haklarının bana verdiği örnek davalardan öne çıkarak hakkım olan 3 defa aynı arızadan dolayı geri alınmasını para iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  18:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ekim
  22:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi