Samsung'da Herşey Satana Kadar!

Cihan S. |

Samsung Note 3 kullanıcısıyım uzun zamandır Samsung marka telefon kullanıyoruz hatta ailem bile benim yüzümden Samsung'a geçti ama başıma gelen bir olay beni çok üzdü. Telefonumun açma kapama düğmesinin orada kasa kısmı kırıldı ve servise yolladım servisten gelen cevap sağında solunda ezikler olduğu için o kısmada kullanıcı hatası denildi. Sizce orasının biri tarafından kırılması mümkün mü yani şaka gibi. Ayrıca 700 tl yaptırmak isterseniz diyorlar servis ücretine.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  18:14

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ağustos
  21:26

  Merhaba,  http://www.sikayetvar.com/kurumsal/index.php


  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi