Samsung'da Böyle Yaparsa!

Ali Ö. |

Telefonumun sadece tuş kilidi düğmesinde sorun vardı. Garantisinden faydalanmak için aldığım şubeye götürdüm Genpa garantisi var diye aldık. Tuşun tamiratı yerine telefonda sıvı temas olduğunu belirttiler telefonun suyla teması hiçbir şekilde olmadı nereden çıktı diyorum cebinizde taşıdığınız için olabilir mi diyorlar. Kullandığım pantolonların ceplerinde su üretici bir teknolojisinin olmadığını biliyorum sunduğunuz bahane mantıklı mı sizce? Samsung gibi bir firmanın teknik donanımı bu kadar basit bahanelerle para almaya çalışmamalı garantili ürün satıyoruz diyede övünmemeli.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  13:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Aralık
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr