Samsung'a Ulaşamıyorum.

Fulya O. |

Yaklaşık 3 hafta önce Samsung İletişim Merkezini arayarak, buzdolabım için arıza kaydı oluşturdum. Avcılar Servisinin beni arayacağını bildirdiler. Düzinelerce kez aramama ve kimi zaman 1 saat hatta beklememe rağmen servise çok nadir ulaşıp takip edebildim.

Geleceklerini söyledikleri günlerde beni evde bekletip gelmediler. En sonunda 10 gün önce bir servis elemanı geldi, parça gerektiğini söyledi. Defalarca takip ettik, parçanın zar zor siparişini verdirdik. Yine söyledikleri günde gelmeyip bugün defalarca aramamızın üzerine geldiler ve yanlış parça ile geldiklerini anladılar. 2 çocuklu evde 3 haftadır buzdolabı olmadan yaşıyoruz.

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Erişim Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya O.
  28 Eylül
  20:52

  Samsung\'dan elektronik bir şey bir daha asla almam. Buzdolabımın tamiri 1 ay sürdü. Bana saatler süren teledon konuşmalarına ve 3 Ctesi evde servis beklememe neden oldu. Üstelik sorun parça bulunamaması vs değil, sadece korkuç bir deorganizasyon. Naçizane fikrim, Samsung bu kadar reklamdan önce servis kalitesine bir bakmalı!

 • 22 Eylül
  21:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi