26 Ekim 2016 #6782374

Sürekli Bozulan Samsung EVO + 32 GB SD Kartları

Samsung EVO + 32 GB SD karttan bir yıl içinde iki kez satın aldım. 1.sini cep telefonunda bazen çektiğim fotoğraflar için kullanırken aylar içinde bozuldu Onu atıp 2.'sini 5 ay önce tekrar aldım telefona taktım 2 gün önce o da aynı şekilde bozuldu. İlk bozulan için bir şey yapmadım ama aynısı ikinci kartta tekrarlanınca çaresini bulmak istiyorum. Aylar içinde iki kez aynı marka-model kart yüzünden veri kayıplarına uğradım. Samsung resmi web sayfasından da şikayetimi gönderemedim. Çünkü sistemleri çalışmıyor.

Salih 779 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Salih06 Kasım 2016

    Halen bu şikayetle ilgilenen yetkili yok arayan yok ilgilenen yok.

  • Salih30 Ekim 2016

    Bu markadan hiçbir kimse ilgilenmedi, aramadı ve iletişim başlatmadı. Samsung dan ürün almayı düşünenler bunu bir daha değerlendirebilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön