03 Eylül 2015 #3638814

Samsun'un Müşterisine İlgisizliği!

Media Markt'tan satın aldığım Samsung marka televizyonda kurulum esnasında ölü piksel tespit edildi. Tutanak tutuldu ürün değişim talebimiz alındı. Fakat ürünü kim alacak? Bizi kim arayacak? Bilgi yok Ürün çöp gibi evimde bekliyor. Elimdeki tutanak ile Media Markt'a gidiyorum biz bir şey yapamayız deyip işin içinden çıkıyorlar. İşlemimizin hızlı olması için Samsung genel merkezi arayın deniliyor.


Arıyorum inceleme yapılıp size geri dönüş yapılacak denildi. Arayan soran yok tabi ki. Tekrar arıyorum gün içinde arayacak olan kişinin ismi de belirtilip geri dönüş yapılacak deniliyor tekrar. Bu arada ben arayınca geri dönüş kaydı oluşturuluyor sanki bu zaten olması gereken bir şey değilmiş gibi.

Burcu 428 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi23 Mart 2017

    Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için [email protected] 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Burcu04 Eylül 2015

    3638814 Numaralı şikayetimin devamıdır. Yine beni kimsenin aradığı yok. Herkes aynı cümleleri kuruyor. "bizzat ilgileneceğim". Bu Ürünün bir değişim Süreci var. Sürenin dolması mı bekleniyor nedir anlamış değilim. Herkes birbirine paslıyor konunun çözümü için. Ürünün değişeceği belli zaten neden uğraştırıyorsunuz ki? Almış olduğumuz üründe üst seviye bir ürün ue55ju7000 LCD televizyon. Samsung'un Çözümsüzlüğü ve müşteri memnuniyeti anlayışı gerçekten ilginç. Tarafıma ivedilikle dönüş yapılmasını bekliyorum. Aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön