27 Ağustos 2013 #1977737

Samsung'un Teslimat Problemi!

13.07.2013 tarihinde Samsung - Buyaka mağazasından RT60KZRSL model bir buzdolabı aldım. Bu tarihten sonra 16 Ağustos ve 24 Ağustos tarihlerinde iki farklı teslimat randevusu vermelerine rağmen, ürünü halen teslim edebilmiş değiller.


16 Ağustos tarihinde ürünü teslim etmediklerinde,kayıt açmayı unuttuklarını 24 Ağustos'ta kesin olarak ürünü göndereceklerini iddia ettiler. Fakat 24 Ağustos'ta öğrendiğim üzere bu üründen ellerinde yokmuş ve ne zaman ellerine geçeceğini bilmiyorlarmış. Samsung gibi bir markaya bu kadar amatörce iş yapması yakışmıyor. Daha ürün elime geçmemesine rağmen Samsung'dan ürün aldığıma pişman oldum.

Sercan 56 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi31 Ağustos 2013

    1977737 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön