09 Mayıs 2013 #1787019

Samsung'ta Müşteri Memnuniyeti Yok!

26 martta bozulan ve 22 nisanda ücret iadesi talep ettiğim çamaşır makinem için Samsungtan 42 gündür ses yok. 4447711 no.lu telefonu 42 günde 142 kere, Samsung Bursa yetkili servisi abc teknik'i ise 242 kere aramış olmama rağmen hala net cevap alamadım. Nasıl bir dönüş olacağını bilmiyorum.


Alırken dünyanın parasını verdiğimiz, üstüne ek garanti yaptırdığımız makinede bize kalan 42 gündür elde çamaşır yıkamak. Samsung ise müşteri memnuniyeti adına hiç bir şey yapmıyor. Neden zaten parayı aldı. Gerisi kimin umurunda.Ne net bilgi veren var, nede müşteriyi umursayan.

Ferhat 125 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat09 Mayıs 2013

    Kesinlikle yalandır. Benimle bir önceki şikayetim hakkında görüşüldü. Bu şikayetimle ilgili olarak görüşülmeden cevap yazıldı. Yazdığım hususlarda her harfine kadar haklı olduğumun göstergesidir bu. Samsung denen firma müşteri memnuniyetini hiçesayıp, müşteri ile bir telefon görüşmesinide çok görerek stnadart cevap veriyor. Lütfen Samsungu boykot edelim, aklları başlarına gelsin, müşterinin kıymetini bilsinler. Ayrıca Samsung benimle görüştüğü tarih ve saatide yazsın,ondan sonra yalanı açığa çıksın ve rezil olsun.

  • Samsung Temsilcisi09 Mayıs 2013

    1787019 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön