17 Ocak 2014 #2240751

Samsung'dan Satın Aldığımız Televizyon Kusurlu Çıktı!

1 ay önce satın aldığımız Samsung marka televizyon, satın aldıktan yaklaşık 1 hafta sonra teslim edilmiş, yetkili servis tarafından montajı yapıldıktan sonra, uydu bağlantısı dahi yapılmadan ellerindeki Usb benzeri bir aleti 2 dakika televizyona takmak suretiyle çalıştığını sözüm ona gösterdikten sonra gitmişlerdir.


Kullanmaya başladığımız anda televizyonun sesinde ve görüntüsünde sıkıntı olduğunu anlamamız üzerine yetkili servisi çağırdık, 4-5 gün sonra geldiklerinde televizyonu götürdüler ve televizyon çok açık bir şekilde ayıplı olduğu için değişim talep ettik. Onaylamanın üzerinden 10 gün geçtiği halde televizyonun ne zaman değiştirileceği konusunda bilgi alamıyorum.

Pınar 244 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön