15 Mart 2014

Samsung'dan Beyaz Eşya Aldığım İçin Çok Pişmanım

Ben 2011 yılında evlenen ve evinin tüm beyaz eşyalarını Samsung'dan alan bir tüketiciyim. Şikayetlerimi özetleyeyim;


Bulaşık makinesi; Temizlemiyor, deterjan kapağı açılmıyor, tekrar tekrar açılana kadar bulaşık yıkamak durumunda kalıyoruz.
Buzdolabı; Sürekli su akıtıyor, sebzeliğin altı buzlanıyor, eriyen buzlar dolaptan dışarı akıyor. Mutfağımı en az 10 kez su bastı.
Süpürge makinesi; Motoru yandı, servise verdik istedikleri ücret 125 TL. Biz 100 TL'ye almıştık 2 sene önce.


Garanti süresi uzatma; Kesinlikle mümkün değil. Günlerce oyalayıp artık vazgeçiriyorlar. Servislere vermişler bu yetkiyi, fakat servisler yapmak istemiyor. Samsung mu? Bir daha asla.

Barış 988 Okunma

Cevaplar

 • Barış29 Eylül 2014

  Samsung markasını kesinlikle tavsiye etmiyorum, destekleri ürünü satana kadar.

 • Barış12 Eylül 2014

  Samsung'ta müşteri desteği kesinlikle yok.

 • Barış12 Eylül 2014

  Benimle kimse irtibata geçmeye çalışmadı telefonuma bu yönde bir kayıt yok. Bir kere çaldırılmış olabilir mi ? Telefon sektöründe çalışıyorum telefonum işim gereği 7/24 açık. Samsung'a pes diyorum.

 • Samsung Temsilcisi24 Mart 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi15 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön