20 Ağustos 2014 #2636303

Samsung'da Muhatap Yok

Pazar günü çamaşır makinemde oluşan sıkıntı nedeni ile Samsung serviste kaydımı oluşturdum ve beni bayilerine yönlendirdiler. Bende işimin hızlı çözülebilmesi için bayiyi arayarak sabah kaydı teyit etmek istediğimde kaydın kurulum olarak açıldığını belirttiler. Bende cihazda sıkıntı olduğunu söyledim ve o şekilde kayıt yenilendi.


Akşam üzeri kurulum ekibi beni arayarak kuruluma geldiklerini belirttiler, lakin benim kurulumun olmadığını belirttim. Sonrasında arıza için gelen beyefendi sağ olsun ilgilendi ve sıkıntının lastikten kaynaklandığı belirtti. Lakin garantili cihazları merkez teknik servis verdiği için onların gelmesi gerektiğini belirtti. İlgilenen kimse geri dönüş yapan kimse yok.

Yasemin 2.021 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin21 Ağustos 2014

  Lütfen artık bu şekilde cevap vermeyin. Elinizde hiç somut bir şey yok. Bana çözüm sunacaksanız yazın veya arayın. 4. gün bitti hala teknik servis gelecek. Yazık.

 • Samsung Temsilcisi21 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Yasemin20 Ağustos 2014

  Vermiş olduğunuz numaradan kimse yardımcı olamıyor Bugün 3 gün tamamlandı ve ne sıkıntınız var diye Soran bile yok. Merak ediyorum müşteri sizin için Ne kadar önemli?

 • Samsung Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön