14 Eylül 2017
Yorum Yap
#9436794

Samsung Yüksek Fiyatlı Yedek Parça!

2014 yılında Teknosa Denizli Forum Çamlık Şubesinden Samsung ue55h6500 model televizyonu 3200 TL'ye satın aldım. Televizyon yaklaşık 3 ay çalıştıktan sonra ekranda ölü piksel ortaya çıktı ve garanti kapsamında değiştirdiler. Garantisi bittikten sonra 05.09.2017 tarihinde arıza yaptı ve tamiri için 50 TL karşılığında servis çağırdım. Ürünü incelediler ve ekran panelinin arıza yaptığını ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler. O kadar dikkat edip televizyonu akım korumalı priz ile kullanırken böyle bir arızanın yaşanması hoş olmadı. Neyse değiştirelim ücreti karşılığında dediğimde 3104 TL fiyat çıkardılar. Yeni 4K televizyonların fiyatı bile bu kadar etmezken HD televizyona ait saçma bir parçanın değişimi için neden bu kadar yüksek fiyat istediler anlamadım. Bende değiştirmiyorum ve bozuk televizyon bana geri veriliyor. Yedek parça fiyatını düşürün lütfen yoksa herkesi mağdur edeceksiniz.

Ümit Ümit 6.688 Okunma

Cevaplar

  • Ümit21 Eylül 2017

    1 haftadır bekliyorum ama ne arayan oldu ne soran. Bu kadar müşterisine sahip çıkan! ! Bir firma işte. Sizinle işleri ürünü satıncaya kadarmış. Ben size ucuz yedek parça satın demiyorum. Ama satamıyoruz diye bari bi bilgilendirin.

  • Samsung Temsilcisi14 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler