09 Ekim
#12757457

Samsung Yetkili Servisi Memnuniyetsizliği!

Samsung marka çamaşır makinemizin başlat tuşunun bozulmasından dolayı servisi çağırdık hiçbir kontrol sağlamadan tuşun bozuk olmadığını ve alt panelin bozulduğunu söyledi yetkili servis. Ücret olarak 685 TL istediler ve peşin istediler bu parayı. Biraz düşünelim dediğimizde dışarıçıkıp siz bilirsiniz isterseniz yaptırın istemezseniz yaptırmayın servis ücretini alırız dediler çok şaşırtıcıydı. Fazla uzatmayacağım Samsung alırken biraz daha düşünün derim sanırım servislerini hiç kontrol etmiyorlar.

Savas Savas 1.534 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Savas12 Ekim

    Bir daha samsungmu asla ama asla almam net.

  • Savas11 Ekim

    Zahmet edip aramadınız bile olsun ne yapalım bazen bazı şeylerin farkına varmak için tecrübe edinmek gerekiyor. Demek ki bundan sonra Samsung markasından uzak durucam.

  • Samsung Temsilcisi10 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları