Samsung Yenisinden Pahalı Olan Tamir Ücreti

Emrah Emrah04 Ağustos 11:03

Yaklaşık 1 ay önce satın aldığım ürün Oyuncu Monitörümü yanlışlıkla elimden düşürdüm ve ekran sol tarafı hasar gördü. Bende yeni aldığım için Samsung Yetkili servisini arayıp Fiyat aldım. Yenisi 1200 TL olan Monitör için bana tamir edilme bedelini 1300 TL olarak söylediler. Tamir edilme bedelini mantıklı bulmadım çünkü yenisi 1200 TL. 

Bu çok üzücü. Ben emin misiniz diye sormama rağmen ısrarcı olup bu fiyat olduğunu tarafıma söylediler. Bir daha asla Samsung bir ürün satın almayacağım şimdi yeni satın aldığım bu ürünü çöpe atmak zorundayım. Samsung gerçekten şaşırmış olmalı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emrah 04 Ağustos 13:52

Maddi olarak insanlar Zorlu dönemden geçerken Covid19 süresi içinde insanlar sizi tercih edip ürünlerinizi satın alıyor ancak, yaptığınız hizmet anlayışı, yanlış satış odaklı destekleriniz ile birlikte tutarsız politikanız ve güvensiz ürünlerinizi gözden geçirmenizi öneriyorum 1200 TL'ye sattığınız bir ürünü 1300 den fazla bir rakama onardığını tarafıma söylemeniz mantıklı değildir. Bu ürünü yanlışlıkla düşürdüm ve kırdım düşünün şimdi 1200 TL'ye yenisini almak zorundayım çünkü yedek parça fiyatı 1350 TL. Tüketici Hakları'na tamamen aykırı bir davranıştır.

Samsung Logo Samsung 04 Ağustos 11:41

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler