sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung Yeni Alınan TV Kırık Çıktı

Gulcin Gulcin24 Ekim 00:32

Mall Of İstanbul Teknosa'dan 17.10.2020 tarihinde en yeni modellerden TV aldım. TV 20.10.2020 tarihinde elime ulaştı. 21.10.2020 tarihinde servis kurulum için geldi. Maalesef TV ekranında kocaman bir kırık çıktı. Servis raporunu tuttu, gitti. 23.10.2020 tarihinde müşteri hizmetleri aradı; bana TV'nin ekranını sıfır bir ekranla değiştirip, hesabınıza da bizden kıyak olsun bağlamında bir söylemle 500 TL gönderelim dediler. Şaka gibi 8 bin küsur para ver, kırık TV'yi ekran değişimi ile bize kabul ettirmeye çalışan bir marka.

Sonra mı ne oldu; daha da kötüsü; madem kabul etmediniz size teknik servisle değişim için kağıt göndereceğiz, sonra siz bu kağıtla Teknosa'ya gidip, değişim talep edeceksiniz. Ondan 3-5 gün sonra size kargo yapacaklar. Sonra servis talep edeceksiniz. 2 gün sonra servis gelecek vs vs.

Koskoca Samsung markası hatalı ürünü için özür mahiyetinde hızlıca sorunu çözeceğine müşteri için tüm zorlukları ortaya koyup, bir de üstüne günlerce TV'siz bırakıyor. Acilen bu mağduriyetin çözümü için aksiyon alınmasını rica ederim. 

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gulcin 1 ay önce

Maalesef hiçbir yapılmadı. Sadece oyalıyorlar.

np_image1 Ekli Görsel Var
Samsung Logo Samsung 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gulcin 1 ay önce  

    Maalesef halen hiçbir şey yapılmadı. Sadece oyalama cevabı yazılmış. Ekran resmi yüklendi. Bu halde işimizi gücümüzü bıraktık, bekliyoruz.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler