08 Mayıs 2013 #1785625

Samsung Yazıcımın Kutusundan Bağlantı Kablosu Çıkmadı!

Çocuğuma öğretmeni tarafından verilmiş olan araştırma ödevini yapabilmesi maksadıyla 04/05/2013 tarihinde Teknosa.com internet adresinden Samsung ML 2165 yazıcı satın aldım. 07/05/2013 tarihinde tarafıma anlaşmalı kargo şirketi tarafından teslimi yapılan bahse konu yazıcıyı bilgisayarım ile bağlantılı hale getirmek maksadıyla içinden çıkan cd ve bilgilendirme kitapçığına uygun olarak kurulum işlemlerime başladım.


Cd'yi bilgisayara takmayı müteakip söz konusu yazıcımın bilgisayar ile arasındaki bağlantıyı sağlaması gereken Usb yazıcı kablosunu takmamı istedi ancak kutu içini incelediğimde söz konusu kablo yoktu. Samsung müşteriyi mağdur ederek telafisi olmayan hatalar yaptırıyorsunuz.

Mehmet 156 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Mayıs 2013

    saygıdeğer samsung çalışanları verdiğim iletişim bilgileri doğrudur. doğru olmasa zaten bu siteye üye olamazdım bu da bir sorumluluktan kaçma yoludur. tarafıma ulaşsanızda benim çoğuma öğretmeni tarafından verilmiş olan proje ödevini öğretmenine teslim edememenin çocuğum üzerinde oluşturduğu pisikolojik etkiyi değiştirebilecek misiniz? üretici firma olarak suçu satıcı firmaya atmak sorumluluktan kaçmaktır.sorumluluktan kaçmak da kolay olandır önemliolan müşteri memnuniyetini sağlaya bilmektir. 50 kuruşluk kabloyu kutuya koymamak müşteri memnuniyetini sağlayamamaktır. sizin için önemi olmaya bilir ama sizin için değersiz olan müşterininz için o söz konusu 50 kuruşluk kablo yeri doldurulamayacak kadar büyük bir maneviyat içere bilmektedir. dün itibari ile yaşamış olduğum üzücü olay gibi.

  • Samsung Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön