18 Nisan #10350611

Samsung Wi-Fi Özelliği Var Dediği Smart TV'de Wi-Fi Özelliği Yok!

Samsung ue58j5270 FHD TV aldım. Aldığım sitede ve daha birçok satıcı sitede dahili wi-fi'yi var yazıyor. Özellikle Samsung'un Türkiye sitesine girip kontrol ettim. Orada da dahili Wi-Fi'yi var yazıyor ama gel gelelim TV'yi nete bağlamak istediğimde harici adaptör takmamı istiyor. Eee ne biçim iş bu? Tamamıyla kullanıcıyı yanlış yönlendirme. Smart TV alıyorum ama Wi-Fi'yi yok! Samsung'u arıyorum bana hak veriyorlar ama sonuç yok! Gider başka TV alırdım o paraya wi-fi'siz Smart TV mi olur ya!

Ali 1.330 Okunma

Cevaplar

 • Ali01 Mayıs

  Karaktersiz firmanın yalancı çalışanları! Dönüş yapsanıza! Bekliyorum!

 • Ali20 Nisan

  Dahili Wi-Fİ'si olan Samsung TV aldım. Samsung Türkiye dahil bütün bayiilerin sitelerinde Wi-fişi vay yazan TV de WiFi Yok! Müşteri hizmetlerini arıyorum önce olamaz öyle şey diyorlar sonra büyük ekranlarda Yok diyorlar. İyi de hem Samsung Türkiye sitesinde hem bu TV'yi satan bayi sitelerinde hem de kullanım kılavuzunda var yazıyor ben napacağım şimdi bana wifi sizama dahili Wi-fişi var dediğiniz TV sattınız dediğimde yapacak bir şey Yok demezler mi! Sizin ömrünüz Apple TV çıkaracağı güne kadar. GÖzünü sevdiğim Apple. Ayrıca rica ediyorum otomatik cevap yazmayın! Sattığınız üründen haberi olamayan koskoca bir Samsung Türkiye’siniz Bırakın öyle kalsın. Sonuna kadar Apple!

 • Ali20 Nisan

  Bırakın şu otomatik mesajları. Sattığınız tv hem kendi siteniz hem bütün bayileriniz hem kullanım kılavuzunuz da wifili görünüyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum onaylıyorlar. Sonra fikir değiştirip büyük ekranlarda Yok diyorlar. Eee yoksa neden var görünüyor diyorum bir şey yapamayız diyorlar. Yapacağınız işin ben ta... Apple tv çıkarana kadar ömrünüz sonrası Yok!

 • Ali20 Nisan

  Samsung tan ue58j5270 Smart TV aldım. Modeli yazarken bile bir yere bakmıyorum çünkü artık ezberledim. Samsung'dan Smart TV almaya dikkat edin çünkü Türkiye sayfalarında dahi Wi-Fi özelliği var yazan tvlerinde Wi-Fi özelliği Yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir şey olamayacağını söylemelerine rağmen geri dönüş yapan teknik servise benzer?! Arkadaşlar TV nin ekranı büyük olduğu için Wi-Fi özelliği Yok dedi. İyi de var yazıyo diyorum üstelik sitenizde ve kullanım kitapçığında da var yazıyor dememe rağmen koskoca Samsung cevap veremeden sürekli aynı şeyi tekrarlayıp durdu. Hey gibi Apple senin gözünü seveyim.!

 • Samsung Temsilcisi18 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön