12 Ekim 2017
Yorum Yap
#9685058

Samsung Waterwall Bulaşık Makinesinden Memnun Kalmadım

Samsung'un en pahalı bulaşık makinesi Waterwall ürününü büyük bir hevesle aldık. Yıkama teknolojisi öyle bir anlatıldı ki, makinede suyun ve deterjanın ulaşmadığı hiçbir yer kalmıyordu. Senelerdir değişik marka ve kalitedeki bulaşık makinelerini kullanan biri olarak, yaşadığım sıkıntıların benim şansıma düşen makinenin hatalı oluşundan mı yoksa övdükleri yüksek teknolojinin eksiklerinden mi kaynaklandığını bir türlü anlayamadık.


Çünkü, Samsung servis gelip baktığında hiçbir sorun olmadığını söylüyor. Ancak makine deterjanı bir türlü almıyor. Tablet denedim olmadı, toz denedim olmadı, jel denedim olmadı. Her çalıştırmadan önce, kapak veya pervane bir şeye çarpıyor mu diye kontrol ediyorum, deterjan gözü veya deterjan nemli mi kontrol ediyorum ama yine almıyor. Duru suyla bulaşık yıkadığım gibi, her defasında kurumuş ve kaskatı olmuş deterjanı bölmesinden kazıyoruz, çözüm bulamıyoruz.

Cankat Cankat 4.430 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi12 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları